KOMUNIKAT!
12 marca 2020 r.

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie do absolutnego minimum osobistych wizyt w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Katowicach i Delegaturach WIOŚ.

Pozostajemy oczywiście do Państwa dyspozycji! Wszystkie sprawy możecie Państwo załatwiać za pośrednictwem telefonów, poczty elektronicznej i tradycyjnej oraz za pośrednictwem ePUAP.

Dane kontaktowe:

WAŻNE!

W przypadku konieczności spotkania osobistego z konkretnym pracownikiem, prosimy o wcześniejsze telefoniczne zweryfikowanie jego obecności - w związku z decyzją o zamknięciu placówek oświatowych, nie wszyscy nasi pracownicy są obecni w siedzibie WIOŚ w Katowicach.

PAMIĘTAJMY PROSZĘ, ŻE WSZYSCY ODPOWIADAMY ZA SIEBIE I OTOCZENIE. TYLKO ODPOWIEDZIALNE POSTĘPOWANIE DAJE SZANSĘ ZMINIMALIZOWANIA KONSEKWENCJI ZWIĄZANYCH Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ WIRUSA

Osoba odpowiedzialna za treść informacji: Małgorzata Zielonka-Alker
Infomację zamieścił: Agnieszka Zasadzień
Powiadomienie o ryzyku przekroczenia i przekroczeniu poziomu informowania lub poziomu alarmowego zanieczyszczeń w powietrzu

Powiadomienie o ryzyku przekroczeniu poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu w dniu 9 maja 2020 r. (Czytaj dalej...)

www.obywatel.gov.pl